nr 444 6680
Figurin
Herend, höjd: 25 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 18 december 2006 kl 17:58:12
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr